portal osiedli, dzielnic i miast

Forum Gdańsk

Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kto nami rządzi? » Forum » Katastrofa smoleńska
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Katastrofa smoleńska

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 13:19    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

58. miesięcznica...


43. miesiecznica.jpg

43. miesiecznica.jpg





Dziesiatego.jpg

Dziesiatego.jpg


macerat2 
   

VIP


Dołączył: Wto Mar 05, 2013 23:23
Posty: 1401
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 18:09    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Może jakiś komentarz, bo nie za bardzo wiemy o co chodzi.
Toksyczny-v6 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Wto Maj 14, 2013 12:49
Posty: 1180
Skąd: polskiego Gdańska

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 18:51    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

A konkretnie kto nie wie o co chodzi?

1. Wy towarzyszu materac.
2. Wy towarzyszu materac i wasza rodzina.
3. Wy towarzyszu materac i wasza grupa wypróbowanych komentatorów, pracująca na forach dla poprawy notowań i ku chwale Platformy O.

_________________
.
..
...
Urodzony w polskim Gdańsku Smile
macerat2 
   

VIP


Dołączył: Wto Mar 05, 2013 23:23
Posty: 1401
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 22:51    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Jesteście Toksyczny akurat ostatnią osobą na tym forum, która może komuś zarzucać wymienione przez ciebie powyżej działania.
Dlatego nie wdając się w dalsze polemiki na temat kto kogo ma i gdzie, wyrażam swoją pogardę dla waszego komercyjnego opluwania mojej Polski.
P.S.
Towarzysze, do których chcesz mnie żartobliwie zaliczyć, nie byli takimi szkodnikami Polski jak PISomatołki i ich nędzna ideologia nienawiści.
Toksyczny-v6 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Wto Maj 14, 2013 12:49
Posty: 1180
Skąd: polskiego Gdańska

PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 10:39    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

macerat2 napisał:
wyrażam swoją pogardę dla waszego komercyjnego opluwania mojej Polski.

Tak prostacko próbujesz się bronić?
Wypraszam zarzut, że opluwam Polskę (nawet jeżeli jest ona Twoja). Cały czas staram się pokazywać niegodziwości działaczy Platformy O. i jej niektórych sługusów. Jeżeli nieraz odnoszę się bezpośrednio do Ciebie, to tylko dlatego, że sam przyznałeś, iż pisanina na naszym forum to Twoja ciężka praca i prosiłeś o jej ułatwienie. Żeby nie być gołosłownym:
macerat2 napisał:
Kolego Toksyczny, wybacz ale nie mogę i nie chcę każde podesłane przez Ciebie głupstwo komentować. W celu ułatwienia mi pracy, prosił bym* zatem, o podsyłanie gotowych odpowiedzi do mojej autoryzacji .
Mają na względzie wyjątkowość i sumienność Twojej pracy w krzewieniu oświaty i dobrych manier, mniemam że tego typu rozwiązanie nie stanowić będzie dla Ciebie zbyt dużego obciążenia i przyczyni się do jeszcze lepszego zrozumienia PIS idei.
Z szacunkiem,
Macerat2


* Tak, tak materac...., napisałeś z błędem. Rotfl

_________________
.
..
...
Urodzony w polskim Gdańsku Smile
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 12:16    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

macerat2 napisał:
Jesteście Toksyczny akurat ostatnią osobą na tym forum,
[...] Towarzysze nie byli takimi szkodnikami Polski jak PISomatołki i ich nędzna ideologia nienawiści.

Po raz kolejny materac2 sam sie zdemaskował jako relikt PZPR&Company... Kwasny Zwroty "jesteście" i "towarzysze", jak tez jego poprzednie strofy ewidentnego komuszego pochodzenia pokazują jego korzenie... Zdegustowany Jakos słabo zostaliście przeszkoleni, towarzyszu... Hyhy Czasy sie zmienili, i na takie plewy nikt juz się nie nabierze... Hyhy Dajcie wiec sobie spokój z tak prymitywnym wciskaniem kitu, bo ideologia nienawiści to od lat wasza specjalność... Znudzony

_________________
Myślenie nie boli Wink
macerat2 
   

VIP


Dołączył: Wto Mar 05, 2013 23:23
Posty: 1401
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 16:08    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

No tak, złapaliście mnie na błędzie kolego Toksyczny. Zdemaskowaliście wespół z Kumakiem mój błąd ortograficzny. Z dwojga złego, mniejszym złem jest pisać z błędem niż wypisywać bzdury.
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 11:01    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Dzisiaj 59-ta miesięcznica... Zalamany
https://www.youtube.com/watch?v=y1K3HYd8_28



Epitafium dla patriotow.jpg

Epitafium dla patriotow.jpg





Krzyz ofiar S..jpg

Krzyz ofiar S..jpg


Toksyczny-v6 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Wto Maj 14, 2013 12:49
Posty: 1180
Skąd: polskiego Gdańska

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 15:49    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Błazny z PO... Do bani...


Błazny.jpg

Błazny.jpg



_________________
.
..
...
Urodzony w polskim Gdańsku Smile
antybuc 
   

VIP


Dołączył: Śro Paź 10, 2007 15:03
Posty: 800
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 18:46    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Toksyczny-v6 napisał:
Błazny z PO... Do bani...

Błazny, ale i szubrawcy. Oni nie mogą dopuścić do rzetelnego śledztwa. Przecież wtedy ktoś mógłby zapytać o moskiewskie rozmowy Arabskiego oraz dziwną zagrywkę Sikorskiego w sprawie nominacji Turowskiego. Nie mamy żadnych szans na poznanie prawdy o Smoleńsku, jeśli Polską nadal będzie rządziła PO.
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 21:11    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Jest więcej faktów kompromitujących obecny nie-rzad...

http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/brutalne-przejecie-wladzy/

Cytat:
"Tu już trwa zamach stanu".
Nie zaprzeczę temu, bo tak to wówczas widziałem. Nikt nie wiedział jeszcze, gdzie jest pan prezydent i co się z nim stało, a marszałek Komorowski już podejmował próby przejęcia władzy. O ile wiem, ciało pana prezydenta zostało odnalezione na miejscu katastrofy dopiero koło godziny trzynastej.
Jeszcze w domu, a potem w pociągu odebrałem kolejne telefony z Kancelarii Sejmu.
Dzwonił najpierw jeden ze współpracowników ministra Czapli, a potem znów minister Czapla. Cały czas próbowano skłonić mnie, abym zaakceptował przejęcie obowiązków prezydenta RP przez marszałka Komorowskiego w trybie natychmiastowym.
Konsekwentnie wciąż pytałem, czy mają wiarygodne potwierdzenie śmierci pana prezydenta. Nie mieli, więc podtrzymywałem, że konieczna jest w tej sprawie decyzja Trybunału Konstytucyjnego. Już nie pamiętam, ile było w sumie tych rozmów, trzy, cztery czy pięć. Wszystkie miały ten sam temat.
Koło godziny czternastej zadzwonił do mnie minister Lech Czapla, już po raz ostatni tego dnia. Powiedział, że właśnie przed chwilą przyszedł telegram od prezydenta Dmitrija Miedwiediewa zawierający informację, że pan prezydent Lech Kaczyński zginął w katastrofie, że nie żyje. Dodał też, iż prezydent Miedwiediew rozmawiał również telefonicznie z marszałkiem Komorowskim. Pamiętam doskonale, że mówił o dokumencie pisemnym i o rozmowie telefonicznej. Następnie zapytał, czy uważam, że to jest wystarczająca przesłanka. To był dla mnie trudny moment.
Rozważałem, co odpowiedzieć. Musiałem jednak wziąć pod uwagę, że jeżeli strona rosyjska wysłała w tej sprawie oficjalny dokument, jeżeli jest to dokument wystosowany przez prezydenta Federacji Rosyjskiej, to trudno zanegować jego wartość jako dowodu. Powiedziałem wtedy: "Jeżeli mają państwo taki dokument, to cóż, nie będę tego dłużej blokował". Miałem pełną świadomość, że decyzja w tej sprawie należy do marszałka Komorowskiego, to marszałek odpowiada za jej legalność.
I marszałek Komorowski dosłownie zaraz, po kilku czy kilkunastu minutach, wygłosił oświadczenie przed kamerami. Powiedział, że pan prezydent zginął i że on przejmuje obowiązki prezydenta Rzeczypospolitej do tymczasowego wykonywania.
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 15:35    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Wczoraj dowiedzielismy sie o tych faktach:
Cytat:
- Po raz pierwszy nabrałem wątpliwości, kiedy Rosjanie opublikowali swój raport, mówiąc że był to wypadek. Miałem wątpliwości odnoście do wiarygodności ludzi odpowiedzialnych za dochodzenie i zacząłem się tym interesować, ponieważ śledzę rosyjską politykę kłamstw i manipulacji i starałem się dowiedzieć, co kryje się za tym tzw. wypadkiem – tłumaczy Jürgen Roth pytany o to, dlaczego w ogóle postanowił napisać książkę na temat katastrofy smoleńskiej.

Dziennikarz ujawnia, iż dysponuje dwoma raportami niemieckiego wywiadu, z których wynika, że niemieckie służby specjalne nie miały wątpliwości co do okoliczności wydarzeń w Smoleńsku.

- Choć z punktu widzenia wywiadu zawsze trzeba być ostrożnym – oni uważają, że nie był to wypadek i zastosowane były tam prawdziwe materiały wybuchowe. Poszedłem dalej, starałem się dowiedzieć czegoś więcej. To było dociekanie faktów, tego co się wydarzyło. Było tyle wskazówek tyle dowodów wskazujących na to, że nie był to wypadek... że musiało być to coś więcej – podkreśla niemiecki dziennikarz.

Jürgen Roth tłumaczy, że swoją książkę napisał przede wszystkim dla Niemców, którzy nie wiedzą, nic na temat tego, co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku. Jedyną wiedzę, którą mają na ten temat posiadają z mediów i jest ona oparta wyłącznie na rosyjskiej narracji i ustaleniach raportu MAK. Jednocześnie niemiecki dziennikarz podkreśla, że w 2010 roku prezydent Lech Kaczyński był jedynym politykiem, który otwarcie krytykował politykę Putina.

http://niezalezna.pl/65475-jurgen-roth-niemieckie-sluzby-uwazaja-ze-w-smolensku-nie-bylo-wypadku-miala-miejsce-eksplozja

A dzisiaj znowu uslyszelismy wersje MAK... Zły Kwasny Zdegustowany
Nasi biegli znów PObiegli... Evil or Very Mad



Biegli 5 lat.jpg

Biegli 5 lat.jpg


kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 23:22    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Gdyby ktos mial jeszcze watpliowsci po co ten kolejny cyrk to tu znajdzie objasnienia:
http://wpolityce.pl/smolensk/238844-wojskowa-prokuratura-tylko-odegrala-swoja-role-w-cyrku-wyborczym-prezydenta-komorowskiego-i-po

Cytat:
To politycy PO odpowiadają za niebywałe obniżenie rangi wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego i towarzyszących mu osobistości 10 kwietnia 2010 r. w Katyniu, co w prosty sposób wpłynęło na bezpieczeństwo tej wizyty. To oni odpowiadają za dogadywanie się z władzami obcego państwa przeciw własnemu prezydentowi. To oni odpowiadają za katastrofę śledztwa w sprawie tragedii smoleńskiej, w tym katastrofę spowodowana nieudolnością wojskowej prokuratury albo jej działaniem zgodnym z życzeniami rządzących. Nie dziwi, że po pięciu latach beznadziejnego i składającego się z samych błędów oraz zaniechań postępowania, prokuratura przyjmuje wersję, która te koszmarne błędy przykrywa. Metoda przykrywkowa ma zresztą znacznie szersze zastosowanie. To wszystko, w czym zawinili w polityce bezpieczeństwa, w tym w polityce wobec Rosji, prezydent Komorowski, rządy PO i cała ta partia musi zostać czymś przykryte. A najlepiej można to przykryć uderzając z grubej rury, czyli strasząc wojną z Rosją, jaką ma rozpętać PiS. Udział wojskowej prokuratury w tym obrzydliwym cyrku nie dziwi, choć jest absolutnie nie do przyjęcia.



Wszyscylecimy TU-154.jpg

Wszyscylecimy TU-154.jpg


macerat2 
   

VIP


Dołączył: Wto Mar 05, 2013 23:23
Posty: 1401
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 0:02    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Waszym problemem (czytaj Macierewiczowej sekty) jest dowolne mieszanie składników mitu Smoleńskiego z pasującą do niego teorii wielkiego wybuchu.
Poziom idiotyzmu tej mieszanki nie jest do ogarnięcia dla racjonalnie myślącego człowieka. W składnikach aktualnego menu smoleńskiego znalazła się nawet kandydatura Andrzeja Dudy.
Podłością waszą jest zawłaszczanie tej tragedii na rzecz patologicznej rozgrywki partyjnej PISowskiej opozycji przy każdej okazji.
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 0:31    Temat postu: Re: Katastrofa smoleńska

Nie do ogarniecia to jest tylko dla myślących nieracjonalnie.
Jakos większość ludzi - poza lemingami - kojarzy fakty i wyciaga logiczne wnioski. Niektórzy nawet je opublikowali - jak ostatnio niemiecki dziennikarz śledczy Jurgen Roth.
http://niezalezna.pl/65475-jurgen-roth-niemieckie-sluzby-uwazaja-ze-w-smolensku-nie-bylo-wypadku-miala-miejsce-eksplozja
Cytat:
- Po raz pierwszy nabrałem wątpliwości, kiedy Rosjanie opublikowali swój raport, mówiąc że był to wypadek. Miałem wątpliwości odnoście do wiarygodności ludzi odpowiedzialnych za dochodzenie i zacząłem się tym interesować, ponieważ śledzę rosyjską politykę kłamstw i manipulacji i starałem się dowiedzieć, co kryje się za tym tzw. wypadkiem – tłumaczy Jürgen Roth pytany o to, dlaczego w ogóle postanowił napisać książkę na temat katastrofy smoleńskiej.

Dziennikarz ujawnia, iż dysponuje dwoma raportami niemieckiego wywiadu, z których wynika, że niemieckie służby specjalne nie miały wątpliwości co do okoliczności wydarzeń w smoleńsku.

- Choć z punktu widzenia wywiadu zawsze trzeba być ostrożnym – oni uważają, że nie był to wypadek i zastosowane były tam prawdziwe materiały wybuchowe. Poszedłem dalej, starałem się dowiedzieć czegoś więcej. To było dociekanie faktów, tego co się wydarzyło. Było tyle wskazówek tyle dowodów wskazujących na to, że nie był to wypadek... że musiało być to coś więcej – podkreśla niemiecki dziennikarz.

Jürgen Roth tłumaczy, że swoją książkę napisał przede wszystkim dla Niemców, którzy nie wiedzą, nic na temat tego, co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku. Jedyną wiedzę, którą mają na ten temat posiadają z mediów i jest ona oparta wyłącznie na rosyjskiej narracji i ustaleniach raportu MAK. Jednocześnie niemiecki dziennikarz podkreśla, że w 2010 roku prezydent Lech Kaczyński był jedynym politykiem, który otwarcie krytykował politykę Putina.


TU szersze wypowiedzi Rotha:
http://wpolityce.pl/smolensk/238739-jurgen-roth-w-sledztwie-smolenskim-jest-tyle-bledow-i-manipulacji-ze-nie-sposob-odsunac-prawdy-na-bok

Nawet korwinisci podali, ze autor książki „Zamknięte akta S.” na temat katastrofy smoleńskiej, mówił na antenie TV Republika m.in.:
Cytat:
„Ważnym dowodem są dwa raporty niemieckiego wywiadu, według których niemieckie służby uważają, że nie była to katastrofa lotnicza ale „zastosowane zostały prawdziwe materiały wybuchowe” – powiedział dziennikarz. Twierdził, że dowodów i wskazówek było więcej.

„Raporty wywiadu były czytane również przez osoby na wysokich stanowiskach w rządzie niemieckim” – stwierdził Roth. Według niego niemieckie władze wiedzą na ten temat więcej niż oficjalnie twierdzą, podobnie jak USA. Przypuszcza, że może to dotyczyć także innych krajów, które „z przyczyn politycznych nie chcą o tym mówić”.


TU video nt materialow wybuchowych użytych w Smolensku: http://niezlomni.com/?p=23474
Odpowiedz do tematu Strona 27 z 29 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama