portal osiedli, dzielnic i miast

Forum Gdańsk

Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kto nami rządzi? » Forum » Bruksela - aktualnie..
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bruksela - aktualnie..

Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 21:59    Temat postu: Bruksela - aktualnie..

Bruksela obraduje na ważny temat, czy aby to uratuje nas od aktualnego finansowego kryzysu???
..no chyba nie, Panie i Panowie..
Emisje co2 -fajnie wymyslili ci politycy, jak podporzadkować sobie innych, bo popatrz pierwsza rejestracja
o zmianach klimatycznych zarejstrowana zostala w roku 1419 - nastapilo wtedy tak poważne ocieplenie klimatyczna, że Eskimosi musieli siłą wyprzeć aż do Grenlandi z terenów norweskich całe siedliska ludzi..??
przemysł wtedy nie istniał..w roku 1625 rejestruje się dalsze poważne zmiany klimatyczne, które trwają od 1550 roku z małą przerwą ok. 1700 - oziębienie klimatu trwało do ok.1850 roku..następne dokładnie rejstrowane i obserwowane ocieplenie klimatu Ziemi, zaczeło się w 1933 roku, na Spitsbergenie było minus 8,6 stopni C, natomiast na Arktyce minus 17,6 stopni C-spowodowało to gwałtowne topnienie lodowców na całej Ziemi, i co wtedy politycy robili - nic, przemysłu nie było lub ułamek bez znaczenia,a dziś tyle szumu i jeszcze chcą na tym interesy robić, i TO JAKIE..nie zapłacisz za emisje, to zostaniesz na aktualnym poziomie rozwoju technicznego, lub wrócisz w epokę kamienia łupanego /będziesz już całkiem ekologicznym i zielonym/ albo staniesz się państwem niewolniczym Globalnej Hegemonii.
Tak też, tą hegemonie widać najbardziej w Afryce, pompuje się, jak się da i skad się da, przez każdy zaułek
byle jak “najkrócej”, i jak najwięcej..Katanga..dziura w ziemi..ileż dziur /tak dziur/ w ziemi w innych państwach, rzeki, są kloakami czy przemysłowymi narzedziami do wydobycia tego, co jest jeszcze nie wydobyte. To co dane było tym krajom w zgodzie z zasadami współpracy, dziś zasypane przez piach, statki zatopione wzdłuż i wszerz rzeki, lepiej nie pisze bo po co..mamy tyle organizacji, tyle partii, stowarzyszeń i inicjatyw, że Ziemia winna być rajem, no jest rajem tylko dla KOGO!!..aktualnie jest na biegunie lato, to co za pierdoły piszą,że się topi, to czy tamto, co roku się to dzieje..no i kto winien ty i ja, za dużo pracujemy, za dużo energii zużywamy, dużo pieniędzy zarabiamy..itd..itp..a najlepiej aby zrobić szkołę podstawowa 4 albo 6 letnia, studia za pieniądze,.no i co..patrz ile ludzi do roboty bez ambicji i żądań..sama afryka podjudzana i goniona z jednej strony na drugą..i służąca obiektami turystycznymi i “fajną” obsługą..albo się myle..
Oby, nie było mi dane,więcej czytać, no i jeżdzić po świecie..oby..co on plecie..Panie..ach,pozdrawiam
DarekDarek 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Czw Gru 11, 2008 20:40
Posty: 245
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 22:43    Temat postu: Re: Bruksela - aktualnie..

Nadzieja w Bogu...
tadeyro 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Czw Maj 03, 2007 12:53
Posty: 743
Skąd: z wyspy

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 23:40    Temat postu: Re: Bruksela - aktualnie..

No własnie a jezeli chodzi o boga to polecam :


http://pl.youtube.com/watch?v=IX5z8jQ77yU&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=MaVcT-FwUX0&feature=related
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 0:16    Temat postu: Bruksela - aktualnie

..tez mozna tak..ale powiedz to tym w Ceula i Melilla, ktorzy chca do naszej Europy..aby tylko żyć, jak czlowiek..
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 10:35    Temat postu: Bruksela - aktualnie

..a ja dalej czytam i czytam, zmiany klimatyczne trwały w Europie przed erą nowożytną od 9000 do 7800 roku, gwałtowne oziębienie.
Przed erą nowożytną rok 3700 - gwałtowne ulewy zatopiły większość Mezopotami.Skutek tego taki,że rzeki Eufrat i Tygrys całe masy ziemi przejeły w 2850 roku - co spowodowało powiększenie powierzchni o 260 km.
Dalej..sztormy zalały Jutlandie (116 pne).
Sztormy na Morzu Półn.były przekleństwem w latach od 1277do 1400 czasy nowożytne.
Zmiany klimatyczne przez ogromne burze i opady deszczu 13 i 14 wiek.(w Europie rozumie się..)
W 1437 roku niesamowite mrozy w Europie zniszczyły uprawy winogron, najbardziej dotknięte tereny Niemiec
i Prus wschodnich.
W roku 1570 gwałtowne sztormy na Morzu Północnym spowodowały śmierć prawie 100 tyś.ludzi.

Pierwszy przypadek chyba spowodowali Mongołowie wędrując przez Alaskę do Ameryki zaś Sumerowie wędruja z centralnej Azji aż do Mezopotami.
W tym czasie Mongołowie są aż pod Wrocławiem, pod Legnicą walcząc z armią niemiecko-polską zwyciężają poprzez użycie gazu.
Mongołowie zajmują całe Chiny.Ich państwo rozciąga się od Chin do Polski, od Syberii do Himalajów.
Zaczyna się najazd Turków na Europe..
No, to już chyba zakończe tą wyliczankę..tylko kto w tamtych czasach był odpowiedzialny za te zmiany klimatyczne..cholera nie umię dojść do tego..a, co ty myślisz..bo pisze tak i tak..
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 12:05    Temat postu: Bruksela - aktualnie

A, jeszcze wyczytałem.. wybuchy wulkanów a było ich 12, i bardzo niszczycielskie bo znikały całe połacie lądu lub wyspy, a tragicznych zaćmien słońca mieliśmy chyba z osiem..a wogóle, to już więcej nie piszę, bo zaczynam się obawiać najgorszego.. byle do Świąt..a potem..facet spadaj, nudno mi..
rumpel 
   

VIP


Dołączył: Śro Paź 15, 2008 9:30
Posty: 1024
Skąd: Ujeścisko

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 12:52    Temat postu: Re: Bruksela - aktualnie

know napisał:
..tez mozna tak..ale powiedz to tym w Ceula i Melilla, ktorzy chca do naszej Europy..aby tylko żyć, jak czlowiek..


Know: Ceuta i Melilla sa w UE - to terytoria hiszpanskie Smile
Ale bylem w Melilli i przypuszczam, ze wiem o co Ci chodzi Wink
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 14:02    Temat postu: Bruksela - aktualnie

@rumpel-tak, tylko Melilla jest podzielona PłOTEM-i mialem okazje TAJNIE
rozmawiac z tymi z "innego swiata",wlosy deba mi staly,chyba tydzien!!Ceuta jest troche marokanska,tu tez byli ci "ucieknierzy"-najgorsz to jest ta niemoc, nie mozesz nic kompletnie, nic tym ludziom pomoc..oni sa zdani na laske losu,zyje o'key-zaraz moge byc..lepiej nie pisac..ja zawsze chcialem byc po drugiej stronie slynnych zabytkow i wspanialosci,i to jest interesujace o wiele bardziej niz wsaniale plaze cot'zur czy tam jakies inne..
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 16:29    Temat postu: Bruksela aktualnie

..no, mozna popatrzyc, co sie tam robi..www.europa-eu.int
albo popatrzec na www.xrez.com
rumpel 
   

VIP


Dołączył: Śro Paź 15, 2008 9:30
Posty: 1024
Skąd: Ujeścisko

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 7:59    Temat postu: Re: Bruksela - aktualnie..

Ja przyznam, ze po stronie marokanskiej nie bylem Sad Mialem za malo czasu... Widzialem jednak jak zyja ci, ktorym udalo sie zwiac do Melilli. Rozmawialem tez z bialymi - cale miasto i jego bogactwo oparte na przemycie....
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 10:34    Temat postu: Bruksela aktualnie

..no,Barroso wie o tym napewno..i co?..ano,buduje jeszcze wyższy plot w Malilla..i nie umią sobie z tym dac rady..tyle tych ludzi ląduje w Włoszech i na innych wyspach,że aż strach..martwi,wykonczeni i połżywi..co na to Unia?..proponuje reglamentacje ludzi, troche tu, troche do was,itd.itp.ale jeszcze nie postanowili,nie ma problemu..chyba to nie ludzie???
strona:www.ec.europa.eu.
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 11:13    Temat postu: Bruksela aktualnie

..chodzilo mi w drugiej czesci o Jose Luis Rodriguez Zapatero..ktory w swojej polityce wrocil z powrotem do serca Europy..pozatym zaczyna sie aktywnie "ruszac" wsrod deputowanych do EU-wiadomo w czerwcu 2009, wybory do europejskiego Parlamentu..poza tym nic dodac nic ujac..Europa Ojczyzn
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 15:11    Temat postu: Bruksela aktualnie

..kto i ile dostaje..i za co..i na co..www.ec.europa.eu/regional_policy/atlas 2007/index/_en.html
know 
   

VIP


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 14:28
Posty: 1574
Skąd: z widokiem na Piramide

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 13:13    Temat postu: Bruksela aktualnie

Co na to Bruksela..bo tak walczą o EMISJE..
..chyba,powinni ogłosić strefę ALP – jako rezerwat przyrody i natury, tyrolczycy walczą oto już od wielu lat, bo popatrz..ile tam wybudowano hoteli, miasteczek turystycznych(całe Loby)-i dalej budują cała infrastruktura do tego, a ile „zjazdów narciarskich“ przybyło..nie widzą tego? Popatrz ile hoinek wycieli, całe lasy..bo święta..
..a kto rozbuduwuje coraz to nowe “sztuczne” plantacje bananów,
pomarańczy i kawy, warzyw nie wspomnę..
..nie wierzysz..ach jeszcze, zobacz Brazylię, ile tam wypalili..tysiące hektarów drzewostanu..na przestrzeni tylko ostatnich 30 lat dorzecze Amazonki straciło 17 % swojej powierzchni..i nic, ano nic..to nie emisja?
kumak 
   

VIP


Dołączył: Śro Sty 23, 2008 17:18
Posty: 2646
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 16:08    Temat postu: historyjka a propos

Po tysiacach latach Bóg spojrzał znów na ziemie i stwierdził, że tam się bardzo źle dzieje. Ludzie byli zepsuci i skłonni do przemocy, więc postanowił znów zesłać potop i zniszczyć ludzkość. Ale przedtem zawołał Noego i powiedział:

- Zbuduj arkę z drzewa cedrowego, tak jak wtedy: 300 łokci długa, 50 łokci szeroka, 30 łokci wysoka. Zabierz żonę i dzieci, i z każdego gatunku zwierząt po parze. A za 6 tygodni ześlę wielki deszcz.

Noe nie był zachwycony: znów 40 dni deszczu, 150 dni bez wygód na arce, bez telewizora i z tymi wszystkimi zwierzętami - ale był posłuszny i obiecał spełnić wymagania Boga. Po 6 tygodniach zaczęło padać dzień i noc. Noe siedział w ogródku i płakał, bo nie miał arki. Bog wychylił się z nieba i zapytał:

- Dlaczego nie spełniłeś mojego rozkazu?

Noe odpowiedział:

- Panie, coś mi uczynił? Jako pierwsze musiałem złożyć podanie o budowe. W urzędzie myśleli, że chce budować stajnie dla baranów. Potem nie podobała im sie architektura - za wymyślna dla baranów, a w budowe statku na lądzie nie chcieli wierzyć. Także wymiary nie znalazły poparcia, bo dziś nikt nie wie, jaką miarą jest łokieć. Po przedłożeniu nowych planów dostałem znów odmowe, bo budowa stoczni w terenie zamieszkanym jest niedozwolona. Po kupnie odpowiedniej działki zaczęły się nowe kłopoty. W tej chwili np. chodzi o to, że w planach nie są uwzględnione systemy do gaszenia w czasie pożaru. Na moją uwagę, że będę przecież otoczony wodą, przysłali mi psychiatrę powiatowego. Kiedy psychiatra upewnił się, że jednak buduje statek, zadzwonili do mnie z województwa, żeby mi uświadomić, że na transport statku do morza będzie potrzebne nowe zezwolenie, a bedzie o nie trudno, bo minister podał się do dymisji. Kiedy powiedziałem, że statku nie muszę transportować, bo będzie i tak otoczony wodą, kazali mi z ministerstwa marynarki wojennej, według przepisów Unii, złożyć podanie do Brukseli w ośmiu odbitkach i trzech urzędowych językach o zezwolenie na zalanie terenów zamieszkalych. Z drzewa cedrowego musiałem też zrezygnować - nie wolno go już ze względow ekologicznych sprowadzać. Probowałem kupić tutejsze drewno, ale nie dostałem tej ilości ze względu na przepis o ochronie środowiska, i najpierw musiałbym zadbać o sadzenie drzew zastępczych. Na moja wzmianke o tym, ze i tak bedzie potop i nie opłaca się tu sadzić żadnych drzew, przysłali mi nowego psychiatrę, tym razem z wojewodztwa. Krótko mówiąc - dałem kilka łapówek, kupiłem drzewo, znalazłem nawet cieśli do budowy, ale oni najpierw założyli związki zawodowe. Kiedy się okazało, że nie mogę im płacić wg swojej taryfy, to rozpoczęli strajk, tak że budowa arki znów sie odwlekała. W miedzyczasie zacząłem sprowadzać zwierzęta. Tylko że wmieszał się związek ochrony zwierząt i zabronil mi [zarządzenie unii europejskiej Nr 733/6/987] transportu jeleni w okresie rykowiska. Poza tym musiałem podać cel transportu tych zwierząt (jestem na stronie 22 pierwszego formularza z 47, moi adwokaci sprawdzają, czy przepisy dotyczące królików obejmują rownież zające). A działacze z Greenpeace wskazali na konieczność specjalnego urządzenia do pozbycia się gnoju i innych odpadów pochodzących z hodowli zwierząt. Panie Boże, teraz jeszcze podał mnie mój sąsiad do sądu, twierdząc, ze buduję prywatne zoo bez zezwolenia. Moje nerwy są zszarpane, nie mogę spać, arka nie gotowa, a Ty już zesłałeś deszcz!...

W tej chwili przestało padać, wyszło słońce i tęcza. Noe spojrzał w niebo i powiedział:
- Czyżbyś się Boże rozmyślił i nie chcesz już zniszczyć ludzkości?
Bóg odpowiedział:
- Nie trzeba. To załatwi biurokracja....

_________________
Myślenie nie boli Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13 Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama